Skip to main content

HENNA

Barvení hennou se doporučuje ženám, které si nechávají narůst obočí kvůli následné změně tvaru, nebo nemohou/nechtějí podstoupit permanentní make-up obočí. Metoda je také vhodná pro ženy, kterým obočí příliš neroste, protože barva dokáže kamuflovat chybějící chloupky. 


výhody

Největší výhodou metody je přirozenost a bezpečnost. Henna není nic jiného, než rozdrcený list Henovníku bílého, a je tedy čistě přírodní. K výrobě tohoto produktu se nepoužívají žádné další oxidanty a chemikálie.

jak dlouho vydrží?

Barva na pleti několik dní, na chloupkách obočí až 4 týdny, dokud se zcela nevymyje. Pokud nechcete její výdrž zbytečně zkrátit, nepoužívejte při odličování přípravky na bázi oleje (dvoufázové odličovače nebo hydrofilní obličejové oleje), protože jejich působením se barva vymyje daleko dříve.

barevné odstíny

barevných odstínů máme hned několik. Od blond až po tmavé. Můžete si vybrat sama, ale pokud to raději necháte na nás, samozřejmě vám s výběrem nejvhodnějšího odstínu pomůžeme. Řídíme se předně barvou vašich vlasů.


jak probíhá aplikace?

Aplikace i působení barvy probíhá bez jakýchkoli nepříjemných pocitů, jako je štípání nebo svědění. Používáme ty nejkvalitnější barvy, jaké jsou na trhu dostupné – od celosvětově osvědčených výrobců. Nemusíte se tedy obávat jakéhokoli negativního vlivu na pokožku nebo na samotné chloupky (výjimkou je samozřejmě individuální nesnášenlivost obsažených složek). Barvit obočí profesionální barvou je možné opakovaně, po neomezenou dobu.


    • podrážděná pokožka 
    • Pro správnou trvanlivost Vašeho obočí upozorňujeme klientky na to, že je potřeba 12 hod před aplikací obočí nemazat a nelíčit!
  • Barva na obočí vydrží až 4 týdny, dokud se zcela nevymyje. Pokud nechcete její výdrž zbytečně zkrátit, nepoužívejte při odličování přípravky na bázi oleje (dvoufázové odličovače nebo hydrofilní obličejové oleje), protože jejich působením se barva vymyje daleko dříve.

  • henna obočí 650,-